• Ви знаходитесь тут:

• День Довкілля

ВСЕСВIТНІЙ ДЕНЬ ДОВКIЛЛЯ В ДНЗ № 399

/Files/images/довк3.jpg

Щоденно в нашому дошкільному навчальному заклад ми виховуємо у наших дошкільнят повагу та шанобливе ставлення до навколишнього середовища.

/Files/images/довк4.jpg

Весна – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його. З метою формування екоцентричної системи цінностей у дітей, педагоги роз'яснюють дітям значення діяльності людей у довкіл­лі, формують розуміння того, що піклуватися про довкілля можна в різних умовах — у місті і у селі, у парку і у лісі, на присадибній ді­лянці і на території дошкільного закладу (на городі чи квітнику), і в куточку природи групового приміщення.

/Files/images/довк.jpg

Навесні природа стрімко відроджується після тривалого зимового сну. Споглядання динамічних змін у природі сприяє розвитку у дітей таких важливих якостей, як спостережливість, кмітливість, допитливість.
Весняні місяці – оптимальний час для посадки рослин. Ця робота зазвичай викликає неабиякий інтерес у дітей.

/Files/images/довк2.jpg

Вихователі нашого дошкільного закладу здійснюють з дошкільниками багато цікавої та корисної роботи на ділянці дитячого садка, що є джерелом позитивних емоцій у дітей, сприяє їх інтелектуальному, духовному та фізичному розвитку.
Кожна група у нас має свій город, тому вихователі обов’язково долучають до праці своїх вихованців.

/Files/images/довк1.jpg

/Files/images/довкі6.jpg

Під час посадки рослин на городі або у квітнику, а відтак догляду за ними у дітей формуємо систему знань про рослинний світ, вчимо встановлювати зв’язки між окремими явищами, зокрема, між умовами зростання та інтенсивністю розвитку рослин.

/Files/images/довк7.jpg

Дошкільники на практиці засвоюють знання про залежність стану всього живого від задоволення його потреб, дізнаються про роль людини у природі. Зрозумівши ці зв’язки, діти більш свідомо ставитимуться до природи.

/Files/images/довк5.jpg

Птахи - наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів, тому їх треба берегти й охороняти, про них треба піклуватися, допомагати у скрутні часи. Про перших вісників весни піклуються і наші дошкільники: для них разом з батьками приготували будиночки – шпаківні.

/Files/images/довк шп.jpg

В рамках проведених заходів, присвячених Дню Довкілля, в ДНЗ був організований та проведений конкурс малюнків «Я люблю природу!»

Галерея "Конкурс малюнків "Я люблю природу""