• Ви знаходитесь тут:

• Корисна інформація

ПЕРЕВАГИ ДИТЯЧОГО САДКА

Ваш малюк уже підріс. Здається, тільки вчора Ви принесли його з пологового будинку, а вже настав час вибирати, хто займеться його вихованням - дитячий садок, няня чи мама. З точки зору педагогіки, психології, соціології та медицини ідеальним місцем дошкільного виховання є ДИТЯЧИЙ САД Причини прості. Саме тут дитина навчається: спілкуватися; відстоювати свої інтереси; враховувати думки інших; знаходити компроміси. Саме тут дитина стає самостійною. Дитячий сад - найбільш наближена модель суспільства. Товариства, з яким дитина зіткнеться в недалекому майбутньому: школа, інститут, робота.

Читайте дітям!!!

/Files/images/big_4282.jpg

Дитячу увагу сьогодні часто захоплюють саме гаджети з іграми, а не книги. І змусити дітей читати може бути проблемою для багатьох батьків.

Поради, які допоможуть зацікавити ваше чадо книгами.

Зберігайте книги всюди
Тримайте книги всюди: в туалеті, на кавовому столику в машині. Також змінюйте їх. Нудьга– могутня річ.
Створіть культуру читання вдома, щоб читання стало природною частиною вашого дня
Книгами можна насолоджуватися вранці, під час перекусу, перед сном. Можна організувати сімейне читання, коли кожен має свою книгу. Пам'ятайте, що читати не завжди потрібно в одному і тому ж місці. Ви можете проявити творчий підхід і читати в парку або навіть під час очікування в кабінеті лікаря.
Добре, коли у ваших дітей є улюблені книги або більш візуально привабливі книги – на полицях, у кошиках тощо.Можна зробити книжкові полиці на рівні очей дитини.Також ви можете розмістити книги так, щоб дитина бачила обкладинку, а не корінець. Так дитина може швидше зацікавитися.
Створіть куточок для читання

Воно не повинне бути чимось неймовірним. Просто покладіть подушку і, можливо, деякі з улюблених іграшок дітей, щоб створити затишну атмосферу.
Читайте вголос
Будьте обережні з читанням для дітей, оскільки вони часто цей процес пов’язують зі сном.Тому читати можна вголос за сніданком вранці. Їжа допоможе дитині деякий час сидіти на одному місці. Ванна – ще одне чудове місце, де можна читати вголос.Якщо ви просто починаєте читати вголос, то навряд дитина не зацікавиться історією.Читання повинно бути винагородою, а не обов’язком.
Коли ви хочете, щоб діти читали, намагайтеся підходити до нього в позитивному світлі, кажучи, наприклад: "Давайте обійматися на дивані і читати", а не "Вам потрібно зараз робити домашнє завдання з читання.
Читайте разом
Коли ми читаємо книги з картинками разом з дітьми, то перегортаємо сторінки у звичному темпі для дорослих, що занадто швидко для дітей.
У той час як ми читаємо, вони зазвичай:
  • витрачають час на обробку слів,
  • також "читають" картинку.
Для того, щоб дитина не втрачала цікавості, дозвольте їй відповідати за перегортання сторінок.
Зверніть увагу на комікси чи графічні романи
Для дітей – це дуже хороший спосіб зацікавити дитину, оскільки в цих книгах багато малюнків, і юні читачі можуть використовувати картинки, щоб краще ідентифікувати нові слова і зрозуміти історію.
Використовуйте інші форми читання
Не забувайте про електронні та аудіокниги. Для дітей це теж корисно, оскільки вони вивчають мову, букви і звуки.
Купуйте книги на тематику, яка цікава вашим дітям. Якщо інтерес до теми вже є, у вашої дитини більше шансів всидіти у вас на колінах і читати разом.Ходіть у книжкові магазини разомі дозвольте дитині самостійно обрати книгу.