Нова група

2020-09-11

/Files/images/11.09.20.jpg
Приємна подія відбулася сьогодні у дитячому садочку – відкрили нову групу «Їжачок» для дітей молодшого дошкільного віку. Радісна подія стала можливою за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
У групі є все необхідне - не тільки сучасний та якісний капітальний ремонт, але і новенькі меблі, іграшки та приладдя для занять і розвитку дітей.
Привітати дітей, батьків та колектив дошкільного закладу прийшов голова адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Володимир Котковський. Новим мешканцям дитячого закладу він побажав гарно проводити час у садочку, навчатися новому, зростати здоровими та щасливими.
У свою чергу дітлахи порадували присутніх яскравими іграми, танцями та відразу ж, із дитячою безпосередністю, почали освоювати нову групу, а батьки та усі присутні змогли належно оцінити створені комфортні умови.