Свято Весни і Мами

2021-03-04

/Files/images/03.03.21.jpg
Весна - справжнє диво! Весна надихає і дарує щастя!

З 01.03. по 05.03.2021 р. у ЗДО № 399 відбулося Свято весни: святкові ранки, тематичні заняття та розваги. Святкування у дитячому садочку — це завжди дзвінкий і голосний сміх. Діти різних вікових груп співали веселі пісні про весну, розповідали вірші-привітання, підготували різноманітні вистави, танцювали як справжні артисти та зробили весняні поробки своїми руками, щоб привітати матусь і бабусів зі святом 8 березня. Також групи здивували цікавими задумами, незвичайними постановками та новими формами проведення свята. Всі свята були змістовні, цікаві та емоційно наповнені.

Святкові ранки привчають дітей знати традиції своєї нації, шанувати бабусів, любити матусь, а також прищеплюють любов до творчості та музики, як казав український педагог, письменник, Василь Олександрович Сухомлинський: “Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.”