Всесвітній День здоров'я

2021-04-07

/Files/images/07.04.21.jpg

Зранку під веселу і життєрадісну музику діти виконували вправи ритмічної гімнастики. Після ранкової гімнастики до дітей прийшли казкові герої з цікавою розвагою «Малята-здоров’ята», також діти отримали від казкових героїв вітаміни у вигляді фруктів.

Протягом дня з великим захопленням вихованці всіх вікових груп грали в цікаві рухливі ігри, естафети, а в старших групах проводився веселий та захоплюючий квест, у якому дошкільнята дізналися багато інформації про корисну і не корисну їжу, виконували різні вправи з інструктором фізкультури, просто виплескували свою невичерпну енергію та танцювали на всю разом зі своїм вихователем та музичним керівником!

Загалом, діти не тільки повеселились, але ще й дізналися багато корисного і повчального про здоровий спосіб життя!