Дошкільний заклад розташований у типовій двоповерховій споруді, побудований у 1979 році, проектна потужність якої складає 220 дітей, розрахункова наповнюваність з урахуванням профілю груп складає 190 місць (фактична кількість дітей 200). Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу- 2227,5 м2, хоз.приміщення з овочесховищем - 78,2 м2) , загальна площа території закладу – 9354 м2. Для кожної вікової групи виділені окремі майданчики для прогулянок -12 шт. і спортивний майданчик – 1шт..
В будівлі ДНЗ 2 поверхи, 3 входи зі сходами на другий поверх, 7 окремих входів на перший поверх. В наявності харчоблок площею 64,5 м2, пральня - 37,5 м2, підсобні приміщення - 51 м2, медичний блок - 25 м2, музичний зал - 65,5 м2, кабінет завідувача - 13,8 м2, кабінет психолога - 12 м2, кабінет методиста - 27,4 м2, підвал - 1137 м2. Приміщення кожної групи складається з ігрової кімнати, спальні, буфетної, умивальної, туалету, роздягальні. Площа груп складає - 1785,6 м2.
Площа покрівлі - 1060 м2. Дах будівлі – плоский, поєднаний з покриттям несучими елементами якої є збірні залізобетонні плити. Покрівля з багатошарового руберойдового килима з утеплювачем по цементно-піщаної стяжки. Технічний стан покрівлі незадовільний.
Заклад підключений до централізованого водопостачання, каналізації та тепломережі. Теплова рамка (вузол) з приборами обліку, лічильник розташовані у підвалі. тепломережа утеплена.
На першому поверсі споруди знаходиться : електрощитова, де розподіляється електромережа по закладу, розміщені електричні лічильники – 3шт., приміщення має задовільний стан, встановлено спеціальні, металеві двері (відповідають вимогам пожежної безпеки), розподільні коробки – 7 шт.,
На другому поверсі споруди знаходиться розподільні коробки – 2 шт. Технічний стан задовільний.
Загальна площа території ДНЗ складає 9354 м2. Площа асфальтобетонного покриття 2132 м2. Все асфальтобетонне покриття потребує поступової заміни .
Проведена заміна огорожі (155 секцій), висота огорожі - 1,5 м.. Вона знаходиться в доброму стані. На території ДНЗ росте 58 дерев, значна кількість кущів, розбиті клумби з квітами. На ігрових майданчиках закладу розміщені малі архітектурніі форми, павільйони.
Господарча зона має окремий в’їзд. В господарському сараї в підвальному приміщенні знаходиться овочесховище. Є 1 контейнер для вивозу сміття. У вечірній та нічний час використовується зовнішнє освітлення.