• Ви знаходитесь тут:

• Сторінка психолога

Якщо твої плани розраховані на рік - сій жито, якщо на десятиліття - саджай дерево, якщо на віки - виховуй дітей.

/Files/images/МВК.jpg

Корабельська Марина Василівна працює на посаді практичного психолога закладу з 2006 року. У 2002 році закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Ско­вороди, присвоєно кваліфікацію практичний психолог у закладах освіти. За результатами атестації, яку проходила у 2020 році, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

1. Оптимізація навчально-виховного про­цесу, поліпшення психологічного клімату в ко­лективах дітей і педколективі.
2. Профілактика дезадаптації новоприбу­лих дітей.
/Files/images/мы 010.jpg
3. Психологічний супровід дітей раннього віку.
4. Профілактика загострення кризи 3 років.
5. Визначення та формування психологіч­ної готовності до шкільного навчання.
/Files/images/п+д.jpg
6. Психологічний супровід дітей, які потре­бують підвищеної педагогічної уваги: дітей-сиріт, дітей, котрі знаходяться під опікою, дітей з ускладненою поведінкою тощо.
7. Консультаційна робота з адміністрацією дошкільного закладу, вихователями й батьками щодо різних психологічний проблем.
/Files/images/психолог 013.jpg
Графік консультацій для батьків
Понеділок: 9-00 - 11-00; 15-00 - 17-00
П'ятниця: 9-00 - 11-00; 15-00 - 17-00